Hem hipertansiyonun hem de bağışıklık sistemi zafiyetinin ana nedeni kilo fazlalığıdır.


“Ama eczaneler bu sorunun giderilmesine yardımcı olan ürünü hâlâ satmıyor…” Endokrinolog, Dr. Cansever

Türkiye'de her gün 645 kişi fazla kilolu.

Bir TV kanalında yayınlanan açık oturumda ortaya çıkan tartışma, tıp dünyasının “yıldız” isimlerinin konumunu ortaya serdi. Programın katılımcısı uzmanlardan biri aniden farklı bir tez savunarak konuşmaya başladı. Bu uzmanın yaptığı açıklama sadece stüdyoda bulunanları şaşırtmadı. Söz konusu konuşmanın ardından Sağlık Bakanlığına yönelik çok şiddetli eleştiriler yapıldı.

Ünlü endokrinolog son derece açık sözlü olarak şunları söyledi: “Türkiye’de her gün 600 kişiyi öldüren sorunu görmezden geliyorsunuz. Neden kimse obezite sorunu hakkında konuşmuyor? Fazla kilolardan tamamen kurtulmaya yardımcı olan bir ürünün zaten var olduğu gerçeğine neden herkes sessiz kalıyor?"

İnsanların ölümüne neden olan ana sorun obezitedir. Bu sadece Türkiye'de değil, tüm dünyada geçerlidir.

Obezite ve kilo fazlalığına bağlı komplikasyonlar, birinci sıradaki ölüm nedenidir. Rakam verecek olursak, sadece bu yıl yaklaşık 1,5 milyon kişi bu nedenle ölecektir.

Endokrinoloji Enstitüsü uzmanlarından Dr. Adnan Cansever, “İnsanlar bağışıklık sistemi zafiyeti nedeniyle ölüyor. Obezite ve aşırı kilo da bu süreci hızlandırıyor. Bunu asla aklınızdan çıkarmayın.” dediğinde, diğer katılımcılar kelimenin tam anlamıyla alelacele onu susturdular.

İstatistikler korkutucu boyutta Kısa süre önce Türkiye’de yaklaşık 200.000 kişi, obezite ve kilo fazlalığının neden olduğu sorunlar nedeniyle öldü.

Bu sözler üzerine stüdyoda büyük bir kargaşa yaşandı. Programa katılan İstanbul’un farklı sağlık kuruluşlarının temsilcisi doktorlar bağırıp çağırmaya, birbirlerinin sözünü kesmeye başladılar. Dr. Cansever’in konuşması kesildi ve programda reklam arası verildi.

Dr. Cansever’in konuşmasının olduğu kısım daha sonra programdan kaldırıldı. Ancak stüdyoda bulunan izleyiciler yaşananlara şahit olmuştu.

Biz de kendi araştırmamızı yapmaya ve bu doktoru bulmaya karar verdik.

Ameliyata girmek üzere hazırlanırken bulduğumuz Dr. Cansever ile kısa bir söyleşi yaptık.

Soru: Doktor Bey, televizyon programında yaşanan olayı tüm meslektaşlarınız biliyor. Böylesine keskin bir konuşma yapmaktan çekinmediniz mi?

Dr. Cansever: Sebeb olacağım tartışmanın farkındaydım ama daha fazla sessiz kalamazdım. Boş sözler söylemeye devam edip özel tedavi önermekten çekinmeye devam edemezdik. Ben bir. doktorum. Hipokrat yemini ettim. Bu yemine sadık kalıyorum. Benimle konuşmak istediğinize sevindim çünkü ilaç komplosu hakkındaki sözlerimi okuyucularınız için tekrarlayabileceğim.

Geçen yıl İstanbul’dan genç, çok başarılı öğrencilerimizden biri, ilaç kullanmadan, diyet yapmadan veya fiziksel efor sarf etmeden kilo verdiren, hatta haftada 10 kilo, bir ürün geliştirerek Türkiye’nin önemli tıp ödülünü kazandı. Belki siz de duymuşsunuzdur. Her ne hikmetse, herkes bu ürün hakkında sessiz kalıyor çünkü kalitesiz ilaçlardan milyonlarca lira kazanıyorlar!

Soru: Tam olarak ne söylemek istiyorsunuz?

Dr. Cansever: Hastalara verilen reçetelere resmi olarak yazılan obeziteyle savaşmak üzere tasarlanmış ilaçların tek bir önemli işlevi var: Hastaların ceplerinden tıbbi oligarkların ceplerine para pompalamak.

Soru: Bu durumdan kurtulmanın bir yolu var mı?

Dr. Cansever: Öğrencimizin geliştirdiği KetoBurn adlı ürün mükemmel bir çözüm sağlıyor. Ne var ki bu ürünü eczanelerde bulmanız neredeyse imkansız. Neden olduğu tahmin edebilirsiniz.

Soru: Bize KetoBurn adlı ürünün benzerlerinden farkını izah edebilir misiniz?

Dr. Cansever: Temel fark, KetoBurn adlı ürünün çok kısa sürede sonuç vermesidir. Herhangi bir fiziksel aktivite ve diyet yapmadan haftada yaklaşık 10 - 15 kilo verebilirsiniz! En önemlisi, bu ürün, Herbalife, Reduslim, Neurosystem, Furosemide gibi eşdeğer ürünlerin aksine tamamen zararsızdır .

KetoBurn yağ yakma hızını 10 kat artıran birçok şifalı bitki özü içerir.

KetoBurn metabolizmayı hızlandırır, endokrin sistemin çalışmasını geri düzenler, doku yenilenmesini uyarır ve açlık hissini engeller.

KetoBurn sadece doğal bileşenler içerir ve insan vücudundaki doğal süreçlerin aktif bir uyarıcısıdır. Metabolizmanın hızlanması sayesinde yağların yakılması sağlanır ve böylece diyetler yapmaya gerek kalmaz. Sonuç olarak, sorunlu bölgelerdeki deri altı yağları günde yarım kilo oranında kalıcı olarak yok edilir!

Aşağıda KetoBurn ürününü deneyen kişilerin elde ettiği sonuçları görebilirsiniz:

28 gün KetoBurn kullanmanın sonucu

14 gün KetoBurn kullanmanın sonucu

21 gün KetoBurn kullanmanın sonucu

14 gün KetoBurn kullanmanın sonucu

Soru: Eczanelerde yoksa bu ürün nasıl temin edilebilir?

Dr. Cansever: Eczanelerin bizimle konuşmak bile istememesi sonucunda biz de onlar olmadan hareket etmeye karar verdik. Eczaneleri aradan çıkararak KetoBurn için bir doğrudan dağıtım sistemi oluşturduk. Birkaç seçeneği değerlendirip hangisinin en etkili olacağına karar verdik. Bu üründen edinmek isteyenler çekilişimize katılarak indirim alma hakkı kazanabilirler. Danışmanlarımız çekilişte kazanan kişilerle iletişime geçip öneride bulunarak ürünü gönderiyorlar. ardından danışman onunla iletişime geçer, tavsiyede bulunur ve çare gönderir. Türkiye Endokrinoloji Enstitüsü yönetmeliğine uygun olarak dileyen herkes çekilişe katılıp KetoBurn ürününden edinebilir. Üstelik %50 indirim fırsatından faydalanabilir. Günümüzde neredeyse herkes interneti kullanıyor. Bilgisayarı olmayanlar bile, telefonlarından internete girebiliyorlar.

Dileyen herkes çekilişe katılabilir. Son katılım tarihi: (dahil). Bu kampanya, Türkiye Endokrinoloji Enstitüsü ile ortaklaşa olarak insanların bu ürün hakkında bilgi sahibi olması amacıyla düzenleniyor. Bilginin ağızdan ağıza yayılacağını ve derdine çare bulan herkesin çevresindekilere önereceğini ümit ediyoruz.

Soru: Ürünün fiyatı nedir?

Dr. Cansever: Aslında üretim maliyeti oldukça yüksek, ancak Türkiye Endokrinoloji Enstitüsü yönetimi ile bir anlaşmaya vardık. Bu anlaşma kapsamında üretim maliyetinin nihai kullanıcıya yansıyan kısmının neredeyse tamamı, %90 oranından fazlası, enstitüsü tarafından karşılanıyor. Neyse ki enstitüsü yönetim, bu ürünü sadece zenginler değil, ülkedeki herkes için kullanılabilir hale getirmenin ne kadar önemli olduğunu anlıyor. Bu anlaşma karşılığında biz de ürünün formülünü yurt dışına satmayacağımıza ve ürünü ihraç etmeyeceğimize dair söz verdik. Yani, ürünü sadece satışa sunuyoruz.

Yarı fiyatına olan KetoBurn ürününü bulmak için bir kutu açın.
50%
50%
50%
50%
50%
50%
50%
50%
50%

Bir şansınız daha var.
Tekrar deneyin!

✔ Onaylanmış ürün özgünlüğü

Başvuru formunu hemen doldurup

KetoBurn alırken %50 indirimden faydalanın
249 TL + 30 TL Kargo

Stokta kalan ürün adedi: 25
↓ Sipariş vermek için düğmeye basın ↓
Tebrikler!

KetoBurn alırken %50 indirimden faydalanma hakkını kazandınız

Tamam

Siz de KetoBurn çekilişine katılın

Tanegül , Ankara
Az önce 6 paket sipariş verdim.